Reklamní sdělení
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.

Vítej každý z Vás, kdo přicházíš s myšlenkou na své vlastní uzdravení a kdo je ochoten pro své zdraví udělat vše, co v jeho silách jest.

Pro každého takového uvědomělého člověka, hledajícího pomoc a cestu ze svých problémů, jsme ochotni a schopni udělat vše potřebné, aby takového uzdravení dosáhl.

Nejsme nikterak výjimeční lidé, ať už schopnostmi či skutky, léčíme pomocí energie a to přikládáním rukou na potřebná místa.

Nepotřebujeme znát Vaši lékařskou diagnózu, ani detaily problémů, které Vás trápí, jedinou podstatou je, že k nám přicházíte z vlastního rozhodnutí uzdravit se.

My pro to uděláme vše, co bude potřeba, avšak neuvažujte způsobem, že problém, který je dlouhotrvající, je možné vyléčit pouhou jednou návštěvou, buďte připraveni na to, že každý z nás se musí o své zdraví umět porvat a občas pro něj něco obětovat.

Nebojíme se žádných nemocí a to ani těch, které jsou dle názoru odborníků nevyléčitelné či na doživotí, vždy existuje cesta, po které se dá jít dál.

Každá nemoc je pouze ukazatelem toho, že něco děláme špatně, že svému tělu něčím ubližujeme a ono se prostě musí bránit, úkolem nemocí tedy není nás zahubit, ale pouze nás donutit něco změnit, přehodnotit či zlepšit.

Veškeré další informace o energiích, odkud se berou a jak člověku pomáhají, možnostech léčení s nimi, osobního a duchovního rozvoje je možné se dozvědět na kurzech, které je po dohodnutí termínu možné u nás absolvovat.