Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.

Každý člověk dokáže pomoci sám sobě i druhým.Tato schopnost je ukrytá v lidském mozku.

Princip spočívá v tom, že se člověk naučí „meditovat,“ zklidnit svoji mysl,  uvést svůj mozek  do frekvence alfa hladiny.Důležitá je informace, kterou vysíláme k danému člověku, zvířeti či objektu.Myšlenka má největší sílu.Myšlenka je energie.

 

Dobrá představivost je velkou výhodou. Umět si něco představit a poslat tam informaci - to je téměř zaručený úspěch. Mozek je zároveň vysílač a zároveň přijímač energií.Registruje daleko jemnější frekvence než jakýkoliv přístroj.

 

Pokud člověk nechce přijmout energii a brání se, nelze ho k tomu násilím přinutit.

Z různých důvodů může člověk odmítat energii poslanou od druhého člověka.

Nejhlavnějším důvodem bývá jeho silné ego, vnější i vnitřní nepřístupnost.

 

 

Moje léčení na dalku 

 

V alfa hladině – v meditaci – se napojuji na podvědomí lidí i zvířat pomocí svých technik  REIKI  a sveho daru lečit vkládám požadovanou informaci. Většina lidí pociťuje úlevu okamžitě. Cítí teplo, zklidnění nebo příliv energie. Studenti mají lepší paměť, soustředění a koncentraci.

Osoby negativní a agresivní jsou klidnější, neškodí druhým.  

 

Zvířátka lépe přijímají energii, protože v jejich mysli nejsou žádné bloky. Stačí jim mnohem menší doba na regeneraci. Nikomu svými metodami nemohu ublížit. Posílám energii dobra a lásky. Vkládám do mysli člověka program, aby byl zdravější, lepší, spokojenější.

                  

Dokážu na dálku očistit prostor od negativních vlivů či geopatogenních zón. Opět je to o schopnosti dát do prostoru informaci o pozitivní energii. Je možné ochránit vaše auto od negativních vlivů, zajistit  bezpečnou jízdu.

 

Dokážu určit diagnózu zdravotních problémů. Zklidnit mysl a zmírnit fyzické obtíže. Pokud problém není závažný, dojde k okamžité nápravě. Správným energetickým zásahem umožním člověku samo léčení. Jde o zaktivování jeho vlastního potenciálu. Má možnost uzdravit svoje tělo i mysl, jelikož odstraním energetický blok, který mu v tom brání.

 

Dokážu se napojit  také na mysl nenarozeného dítěte a zjistit, co ho trápí fyzicky i psychicky.

To stejné funguje i u zvířátek a u astrálních bytostí i duchů. Jde o komunikaci na mimosmyslové úrovni. Odstraňuji problémy na mentální úrovni. Fyzické tělo má pak šanci se zregenerovat mnohem rychleji a účinněji. Poznám, jaký člověk ve skutečnosti je.

 

Zvláště pozitivně je vidět moje působení při operacích. Jakýkoliv zákrok se vydaří, pacienti jsou klidní a bez komplikací. Blahodárně čistící energie působí na těhotné ženy, v těhotenství, při porodu i na jejich děti. Bohužel nelze vše ovlivnit. I magie má svoje pravidla. Nepustí mě to všude. Záleží také na karmické zátěži dotyčného. Nemoc pro něho může být zkouškou či trestem. Na základě svých problémů či obtíží má osoba něco pochopit.

 

V některých případech byly osoby zmanipulované černou magií nebo na nich byl přisátý duch. Po mém zásahu měly osoby šanci na uzdravování a léčení.