Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Výklad karet - Valpurga Gula

 Karty jsou jako otevřená kniha. Můžete se dozvědět o své minulosti, současnosti a budoucnosti. Pomohu Vám najít odpovědi na Vaše otázky.

 

Karty-co nám vlastně řeknou?

Karty nám napoví,že nás čeká starost-finanční,nemoc,rozchod s partnerem.Poslední dobou nás ovlivňuje podvědomí z přítomnosti a z budoucna.Co nás vlastně čeká-když napíši krásná budoucnost,řeknete si to snad ani není pravda,kde na tom byla?Budoucnost bude taková jakou si ji společně vytvoříme.Starosti budou vždy a i kdyby nebyly,my si vždy nějaké vymyslíme.Karty jsou tu od toho aby nás upozornily na změnu v našich životech,na novou lásku,kariéru,zaměstnání.Ovšem otázka také zní zda to umíme využít nebo se bojíme rozhodnutí.Všem nám hodně chybí umět se radovat i z maličkostí,potřebujeme mít více radosti a lásky a více jistoty.Potřebujeme slyšet povzbudivá slova a i dobře mířené slovo udělá hodně.Karty-člověka navedou na cestu a je jen na nás jak se k tomu postavíme,nemohou vstát a jít to udělat za nás,to by se uběhaly.Ale i tak věřím,že zase bude solidní budoucnost a zase se budeme mít z čeho radovat.

Pomoc z karet je pro lidi,osobnosti které pomoc pchopí a umí se posunout,ne jen se litovat a stát na jednom místě.